Straż Graniczna Komenda Główna Straży Granicznej Audi Q7 skradzione w Niemczech - zatrzymane w Korczowej - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Audi Q7 skradzione w Niemczech - zatrzymane w Korczowej

Autor : Ewa Gajewska
12.03.2018

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Korczowej zatrzymali skradzione Audi Q7. Kierowcą pojazdu był 34-letni obywatel Ukrainy. Wartość odzyskanego samochodu szacuje się na 69 tys. złotych.

9 marca na przejście graniczne w Korczowej do odprawy na wyjazd z Polski zgłosił się 34-letni obywatel Ukrainy kierujący Audi Q7 (rok produkcji 2006) na ukraińskich numerach rejestracyjnych. Podczas kontroli funkcjonariusz Straży Granicznej zakwestionował autentyczność pola z numerami identyfikacyjnymi samochodu. Okazało się, że podrobione są nie tylko te numery, ale również inne elementy identyfikujące pojazd.

Po ustaleniu oryginalnego numeru VIN Straż Graniczna potwierdziła, że Audi Q7 zostało skradziony na terytorium Niemiec i jest poszukiwane m.in. przez INTERPOL. Szacunkowa wartość odzyskanego auta wynosi 69 tys. złotych. Dalsze czynności w sprawie prowadzą funkcjonariusze Policji z Radymna.

zdj. Bieszczadzki OSG

  • Audi Q7
    Audi Q7
  • Audi Q7
    Audi Q7
do góry